WTF?
     
В Броварах знову ДТП за участю маршрутного таксі

02.11.2015 близько 14:00, в Броварах на перехресті вул. Гагаріна та вул. Київська сталася дорожня-транспортна пригода за участю легкового автомобіля KIA Rio та автобусом "Богдан" (маршрут №330). Обидва транспортні засоби рухались по вул. Київська, але в різних напрямках: автобус їхав зі сторони Києва, легковик - зі сторони Чернігова. Виконуючи поворот на вул. Гагаріна, водій KIA  не пропустив громадського автобуса, в результаті чого відбулося зіткнення цих двох транспортних засобів.

 

Серйозних травм ні водії, ні пасажири не отримали, але рух на цій ділянці дороги обмежений. Співробітники ДАІ оформлюють ДТП.

 

Зараз головне не дочекатись інших ДТП, адже, для прикладу, по вул. Симоненка нещодавно поклали обмежувачі швидкості ("лежачі поліцейські"), але знаків, які вказують про це немає. При цьому освітлення на даній ділянці дороги теж немає.

Дорожні ремонтні служби вели роботи по бульвару Незалежності - поперек перекопали одну з головних дорожніх магістралей м. Бровари, а потім засипали все щебнем. Знаків, які попереджують про ремонтні роботи та пошкодження дорожного покриття немає.

Водії м.Бровари, будьте уважні, не перевищуйте швидкість та дотримуйтесь правил дорожнього руху аби уникнути ДТП та пошкодження транспортних засобів!