WTF?
     
Працівники броварських підприємств вийшли мітинг через відключення газу в Броварах

24 липня, у зв'язку з відключенням газу в Броварських підприємствах, під Кабінетом міністрів України зібралося близько тисячі мітингувальників - повідомляє "Обозреватель". За їх словами Київоблгаз не має права залишати промисловий вузол міста без газопостачання, адже це суперечить рішенню суду першої інстанції про заборону відключити від газу броварські підприємства.


Ніхто з тих людей, хто вийшов на мітинг не вірить, що справа лише в аварії, як це пояснили працівники Київоблгазу. Тут версія більш кардинальна, адже дії підприємства вже назвали справжньою диверсією зі сторони облгазу, аби зупинити промисловість України. І тут дійсно є чого боятися, оскільки, якщо подача газу не поновиться в найближчі 36 годин, то більш ніж 5000 людей залишаться безробітними, в зв'язку з тим, що промисловий комплекс Броварів просто зупиниться. Це вже не не беручи до уваги те, що компанії зазнають великих збитків, адже до такого повороту подій ніхто не був готовий. Як зазначає директор Броварського алюмінієвого заводу Едуард Айрапетян, їм навіть не прийшло попередження про відключення газу.


Також зазначається, що броварські промисловці вже не раз зверталися по допомогу до губернатора області, але нажаль - безрезультатно. Адже у відповідь підприємці чули лише те, що "управи " на Київоблгаз у них немає, тому ситуація зайшла в глухий кут. Тому було вирішено в найближчий час звернутися до СБУ, НКРЕ і ВАМКУ с проханням вивести газового монополіста "на чисту воду".