WTF?
     
На Броварщині рятувальники провели для дітлахів незабутній день

Як можна зацікавити дітлахів у вивченні правил безпеки та поведінки в екстремальних ситуаціях? Про це знають фахівці ДСНС Київської області, які 25 липня провели цікавий та потрібний захід для дітей, відпочиваючих у ДУ "База відпочинку "Любич"", що знаходиться у с. Літки Броварського району. Саме про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Київській обл. на своїй сторінці в фейсбуці.

 

У рамках акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти" відпочиваючій малечі провели незабутній день, насичений цікавими конкурсами, випробовуваннями та змаганнями. Найкраща частина цієї протипожежної тематики полягала в тому, що майже для всіх завдань потрібне було справжнє спорядження рятувальників! Наприклад, гасіння умовної пожежі не обійшлося без бойового одягу, а в конкурсі на перетягування канату був залучений справжній "атрибут" ДСНС-івців. Ну і наостанок, розгортання цукерок в спеціальних рукавицях - крагах.

  
Така цікава подія завершилася на фантастичній ноті, особливо після того, як дітворі роздали кепки (від сонячного удару ніхто не застрахований) та трішки остудили малечу невеличким дощиком, який створили бійці-надзвичайники.