WTF?
     
Москітні сітки - небезпека для вашої дитини: в Броварах з вікна квартири випав семирічний хлопчик

 

 

23 липня маленький хлопчик випав з вікна третього поверху. Все відбувалося по вулиці Короленка, 66, коли семирічний Дмитрик грався зі своїм дев'ятирічним братиком.

Що саме трапилось, ми запитали у Ірини, мами постраждалого хлопчика. 

Діти були під наглядом тата, нічого не віщувало біди. Пізніше батько відійшов ненадовго на кухню. В квартирі було спекотно, тому вікно залишили відчиненим, що і посприяло на наступне нещастя. На вікні була москітна сітка і Дмитрик сперся на неї руками. Сітка не витримала навантаження та порвалась. Хлопчик випав з вікна третього поверху.  

 

Неймовірно, але хлопчик залишився живим, завдяки піддашку (козирку), по якому і скотився вниз та впав на траву. Швидку викликали негайно, дитину повезли до Броварської лікарні.
В лікарню і приїхали працівники Броварського відділу поліції, які згодом навідалися і до квартири, з вікна якої і випав Дмитрик.

В лікарні батькам сказали, що дитячого травматолога у них взагалі немає, тому травмованому Дмитрику лише надали першу медичну допомогу. Довелося їхати до Київської обласної лікарні, де наразі Дмитрик і перебуває.

 

Хлопчику лікарі вже зашили голову, але крім цього травм ще вистачає: розтрощений кульшовий суглоб та коліно.

Добре, що всі внутрішні органи в порядку, але навіть так лікування недешеве. Через два дні на дитину очікує операція, оскільки малюку треба встановити пластину, яка буде коштувати 18 тис. грн, і це не враховуючи медикаменти. Знайти таку суму в настільки короткий строк родина Дмитрика не в силах, тому просить всіх небайдужих допомогти.

 Кошти на лікування хлопця можна перерахувати сюди:

5168742707745828 - Роман Кузнєцов (тато хлопчика).

Станом на 27.07.2018, Дмитрику зробили складну операцію.