WTF?
     
Під Броварами чоловік стріляв в бік дітей

"Зброя в руках п'яного чоловіка, який розважається пострілами в напрямку дітей та людей - це страшно!"- саме так говорить броварчанка Ксенія на своїй сторінці в фейсбуці, після відпочинку на водоймі, біля залізничої станції "Ялинка". На її прохання допомогти ідентифікувати головного "героя" того вечора відгукнулися люди й тому стало відомо, що саме Петренко Ігор, мешканець Княжичів, і став винуватцем наступної ситуації.

22 липня цей чоловік в компанії ще трьох людей розпивав спиртні напої, а пізніше дістав з машини зброю з оптичним прицілом. Ще через хвилину пролунали постріли в напрямку води, де купалися діти Ксенії, а потім "вогонь" перемістився на протилежний берег, де були люди. На всі прохання прибрати зброю Ігор прикривався іменами людей "зверху" та заявляв, що має право стріляти де захоче. В той час, як жінка викликала поліцію до неї приєдналася і сім'я з протилежного берегу, куди стріляв чоловік зі зброєю, оскільки куля пролетіла в декількох метрах від колиски з чотиримісячним немовлям. 

  

За словами Ксенії поліція приїхала лише за три години й тому "головний герой" встиг сісти в машину, попри свій нетверезий стан, та поїхати, показавши непристойний жест, пізніше ледь не зіткнувшись з машиною правоохоронних органів. Ігоря спіймати не змогли, більш того, пізніше з'ясувалося, що треба викликати іншу поліцію, адже ця ситуація вже турбота не Броварського відділу, а Київського. Адже сама дія відбувалася вже на території лісу, де вже набувають чинності сили правоохоронних органів Києва.

Чоловік повернувся пізніше о 22-й годині, коли сім'ї вже писали на нього заяву. Погрожував при поліції, сам визнавав, що стріляв, але нікого не зачепив. Правоохоронці промовчали, ніякого зауваження не пролунало.