WTF?
     
На Броварщині рибалки знову виловили тіло чоловіка в той час, як головний пляж району залишається без рятувальників

22.07.2018 року в річці Десна між с. Пухівка та с. Рожни Броварського району рибалки виявили тіло чоловіка.

На вигляд потопельник 25-30 років, був одягнений у чорні плавки. Ідентифікувати чоловіка не вдалося так, як тіло довгий час перебувало у воді.

Нагадаємо, що близько двох тижнів тому в с. Літки Броварського району потонула подружня пара з с. Княжичі. Тіло жінки рибалки виявили майже відразу біля с. Рожни. Чоловіка шукали близько трьох днів.

Приблизно тоді ж, річка Десна забрала життя 17-ти річного юнака з Броварів. Тіло хлопця досьогодні знайти не можуть.
Цікаво, що в с. Пухівка знаходиться пляж до якого з'їжджаються майже зі всього Броварського району. Вже пару років немає на березі рятувальників, а на початку цього пляжного сезону за дорученням сільського голови було демонтовано рятувальний пункт.

  
Наше видання поспілкувалось з цього приводу з головою Пухівської сільради Трубою Миколою Григоровичем, але однозначної та зрозумілої відповіді, чому прибрали рятувальний пункт з рятувальниками, ми не отримали.

Сільський голова в телефонній розмові з журналістами видання "At Brovary" запевняв про буйки безпеки на воді, які декілька днів тому було встановлено на пляжі, але приїзду до популярного пляжу на Броварщині буйків ми так і не побачили.

 

Замість рятувального пункту на березі було встановлено незрозумілу будівельну конструкцію, яка, як стверджують мешканці села, весь час закрита. Рятувальників тут не бачили вже два роки.

Якщо згадати 2013 рік, то пляж в с. Пухівка мав повноцінний функціональний рятувальний пост, професіональних рятувальників, купальна зона в річці Десна була огороджена буйками.

 
Залишається питання відкритим, чому замість посилення безпеки на воді сільською головою с. Пухівка було навпаки демонтовано рятувальний пост і водні буйки безпеки та розпущено рятувальників.