WTF?
     
Обдурив броварчан та сів за ґрати : від 5 до 12 років позбавлення волі за те, що шахрайством обікрав жителів Броварів на 2 млн грн

Від 5 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна - ось що загрожує 36-річному чоловіку, якщо його провину доведуть, інформує Прокуратура Київської області.

У 2016 році винуватий начебто збирався побудувати багатоповерхові житлові будинки у Броварах, на що мешканці міста виділили майже 2 млн грн. За усіма документами зазначається, що був укладений договір про забудову цих споруд на певній земельній ділянці, аби там могли проходити всі потрібні будівельні роботи, а також отриманий дозвіл від Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області. Але, як з'ясувалося, ніякого такого договору не було. Більш того, ніхто навіть не звертався до Департаменту аби отримати дозвіл на проведення будівельних робіт.

Пізніше чоловік віддав підробний дозвіл на проведення будівельних робіт можливим інвесторам, уклавши з ними договір про пайові внески на рахунок цього "уявного кооперативу". Таким чином обманом отримавши гроші броварчан, в розмірі 2 млн грн.