WTF?
     
Бездіяльність Броварського РЕМу і, як наслідок, пожежа в гуртожитку по вул. Грушевського

В Броварах в ніч на 19.07.2018 рік в одній із квартир гуртожитку по вул. Грушевського 1 трапилось електрозамикання в розетці, що призвело до пожежі квартири.
Мешканці будинку помітили сильні перепади напруги ще в 23:20 .
Як повідомив нашому виданню Дмитро, який проживає в гуртожитку, в будівлі замкнула проводка та "вилетіло" дві фази. У багатьох мешканців цього будинку "погоріли" комп'ютери, телевізори, роутери та інша техніка. Замість стандартних 220 Вольт, розетки видавали 380 Вольт. В одній із кімнат гуртожитку, навіть, спалахнув персональний комп'ютер. Благо господар відразу самотужки ліквідував пожежу.

Мешканці будинку цілу ніч намагалися додзвонитись до аварійної служби РЕМу, але безрезультатно. Врешті-решт вдалося додзвонитись в довідкову службу виконкому Броварської міськради, де пообіцяли оперативно вжити заходів. Але до ранку ніхто в будинок по вул. Грушевського 1 так і не навідався.

На ранок, близько 08:00 мешканці гуртожитку почули запах "горілого" біля однієї із зачинених кімнат. Її господарям, які в цей час перебували в с. Требухів, не змогли додзвонитись. 

Близько 08:30 викликали пожежників, які локалізували та ліквідували пожежу. За попередніми даними пожежа виникла внаслідок замикання в розетці.
На даний момент півбудинку залишається без електропостачання. Електрикам, які вчасно не приїхали вночі, наразі "розгрібають врожаї своєї байдужості" .