WTF?
     
Крав-крав та недокрав: в Броварах невідомий намагався незаконно заволодіти дитячим велосипедом (ВІДЕО)

В ніч на 14.07.2018, близько 02:00 в Броварах в будинку по вул. Героїв УПА, 7-А невідомий чоловік намагався здійснити крадіжку дитячого велосипеду. Про це на сторінці у соцмережі повідомив один з мешканців будинку.
Спробу злочину зафіксувала камера відеоспостереження, яка була встановлена на одному з поверхів будинку. Один з мешканців цієї багатоповерхівки помітив незнайому особу, яка спочатку намагалась попасти до сусідів, а потім піднялась на верхній поверх.

 

Через 23 хвилини невідомий вже спускався сходами з чужим дитячим велосипедом в руках. Відразу свідок вибіг до сходів, аби зупинити злочинця. Другий, не розрахувавши такий хід подій, викинув велосипед та втік з будинку.

На місці пригоди вияснилось, що господарів велосипеду, який стояв у відкритому тамбурі, немає вдома.
Цікаво, що на першому поверсі, біля "чорного" входу в магазин були пошкоджені кабелі сигналізації, а на вулиці біля під'їзду з ночі лежав предмет, схожий на "заточку".

 

Дорослі та діти обходили даний предмет стороною. Можливо він зв'язаний з цим чи якимось іншим злочином.

Ми повідомили правоохоронні органи про знахідку. Чекаємо на результати розслідування.

Мешканці даного під'їзду скаржаться про неробочий магнітний замок в їхньому парадному. Це вже не вперше "нічні гості" навідуються до їхнього будинку.
Якщо ви впізнали особу з відеозапису, прохання відразу повідомити в Броварський відділ поліції за адресою м. Бровари, вул. Ярослава Мудрого, 24, або за тел.: (04594) 5-34-03.