WTF?
     
На Броварщині літак здійснив невдалу аварійну посадку посеред кукурудзяного поля

Закрита черепно-мозкова травма, забої і струс мозку - ось що отримала Ганна Доценко, після польоту, "якого не було". 

9 червня дівчині подарували сертифікат вартістю 4 тис. грн. До нього входив політ з виконанням фігур вищого пілотажу від «More Emotions» (с. Гоголів, Броварського району Київської області), - повідомляє Ганна Доценко. Треба зазначити, що "більше емоцій" Ганна отримала, але навряд чи так, як сподівалась.

Під час польоту, на висоті 300 метрів, пілот взяв курс на аероклуб, але в найвідповідальніший момент відмовив двигун, через що довелося здійснити аварійну посадку в кукурудзяному полі. Але після вдалого приземлення літак, проїхавши ще декілька метрів, спіткнувся через щось, так що хвіст піднявся верх, і транспорт перекинувся на дах. 

 

Замість вибачень, спроб допомогти або дзвінка до швидкої, дівчину лише спробували відправити до Києва з іншими клієнтами. На питання про те, що сталося, представники компанії заявили, що нічого надзвичайного не сталося і лише запропонували новий сертифікат.

Намагаючись розібратися, постраждала сама подала заявку до Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами й Нацполіцію, аби з'ясувати що ж все-таки сталося. Інцидент не зареєстрували, а лише передали справу на перевірку дільничному поліцейському. 

 

«Я спілкувалася з дільничим минулого тижня. Результат перевірки такої ж: літака немає, пілота немає, а в самому аероклубі дільничному сказали, що вказаний мною в заяві літак в той день у них не літав», — написала дівчина в фейсбуці. А пізніше взагалі почалася справжня "містика", оскільки з'ясувалося, що 13.10. 2015 втратило чинність посвідчення про допуск до експлуатації злітно-посадкової смуги. А у 2016 році був позбавлений сертифіката літак Дельфін-4 на якому пройшов політ.