WTF?
     
Випадки кору та віспи у броварчан, ремонт погорілого будинку по вул. Гагаріна, демонтаж міжбудинкових блоків тощо

9 липня, була проведена розширена оперативна нарада під "шефством" заступника мера міста Григорія Голубовського - повідомляє "Броварська міська рада". В ній взяли участь керівники виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

В першу чергу були прийняті відповідні заходи щодо вандалізму в парку "Перемоги" з 7 по 8 липня. Броварчан запевняють: що до цього вже складено протокол і поліцією вже ведеться розслідування. 

Також вжили заходів і щодо будинку по вулиці Гагаріна 16, який спочатку постраждав від пожежі, а, пізніше, від сильної зливи. Були проведені лабораторні дослідження повітря в будинку, але, незважаючи на скарги мешканців, перевищення вмісту аміаку не виявлено. До того ж в цьому будинку продовжується капітальний ремонт даху, який особливо постраждав після пожежі. Також продовжуються ремонтні роботи по вулиці Київська та вулиці Петропавлівська.

Проблеми не оминули і здоров'я броварчан. За оцінкою спеціалістів, було зафіксовано 5 випадків на кір, з яких троє - у дітей, і це лише за минулий тиждень. Але експертиза показала, що у всіх цих людей просто немає щеплення проти цієї хвороби, що і стало причиною захворювання. А ми нагадуємо, що всі медичні заклади міста забезпеченні вакциною від кору, що помітно по статистиці за 2018 рік, адже за це перше півріччя було зареєстровано 107 осіб, 42% з яких - діти. 

Також було зафіксовано 4 випадки вітряної віспи, серед яких 1 дорослий, та випадки укусів тваринами : всього їх було дев'ять, вісім випадків з яких - через домашніх улюбленців.

І наостанок, Григорієм Голубовським були надані протокольні доручення щодо демонтажу на міжбудинкових проїздах бетонних блоків. Проблема в тому, що ці "споруди" не дозволяють проїхати машинам швидкої допомоги, пожежним, поліції та спецтехніці у разі якоїсь термінової надзвичайної ситуації. Завдання отримав і спецвідділ по контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста, якому доручили не тільки покращити свою роботу, але й слідкувати за несанкціонованою торгівлею у Броварах у святкові та вихідні дні.