WTF?
     
На Броварщині тонули дві дитини. Шістнадцятирічного хлопця врятувати не вдалося

Страшна трагедія сталася в с. Літки Броварського району.  Про це повідомляє на своїй сторінці Головне управління Національної поліції в Київській області
16-річний підліток зі своїми молодшими братами і другом, з дозволу матері поїхали велосипедами купатися на річку, де і сталося непоправне.

На річці молодший 12-річний брат, не вміючи плавати, виліз на спину старшому 16-річному братові та, охопивши його шию руками, вони разом попливли на протилежний берег річки. Через деякий час старший брат став періодично зникати під водою і знову винирювати, хапаючи ротом повітря і остаточно зник під водою. Побачивши це, інший брат почав кликати на допомогу, врятувати вдалося тільки його.

На даний час тіло дитини виявлено та направлено на експертизу для встановлення причини смерті. За даним фактом відкрито Кримінальне провадження за ст. 115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство).

Шановні батьки! Поліція закликає Вас – не залишайте дітей без нагляду! Не допускайте купання дітлахів без пильного нагляду дорослих! Пам’ятайте, безпека дітей залежить тільки від Вас. Сподіваємося, що тільки у співпраці ми зможемо вирішити основну проблему людства – збереження найціннішого скарбу – життя наших дітей!