WTF?
     
Елвіс Преслі у Броварах: як пройшло святкування дворіччя "Бігу в Броварах" (ВІДЕО)

Як і обіцяли, "Біг у Броварах" провели спортивний фестиваль 8 липня, в неділю. Задоволення від цього свята отримали абсолютно всі : починаючи від випадкових спостерігачів и закінчуючи самими організаторами! 

 

Кожен охочий міг позайматися на тренажерах, які були спеціально установлені на галявині, навчитися танцювати "табату" або взяти участь в йозі, під наглядом тренерів. Для дітей також було багато розваг: батут, ігри від організаторів та просто можливість поїсти смаколиків: солодку вату, молочні коктейлі або, пізніше, посмакувати бургери та морозиво. Особливою "вишенькою на торті" став тамада, який прийшов на цей спортивний фестиваль в...нічній сорочці. Разом з невгамовним та веселим клоуном, який також веселив як малечу, так і дорослих, вони привертали увагу до різних цікавинок, як, наприклад, справжня пожежна машина зі спорядженням, яке можна було не тільки подивитися, але й поміряти та сфотографуватися.

 

Був присутній і спеціальний куточок для фото, де міг сфотографуватися кожен охочий. Ще більше вражали і костюми, які дивували своєю яскравістю та оригінальністю. Так в Броварах побував сам Елвіс Преслі, турецька султанша, фея та інші не менш цікаві персонажі. Та все ж таки перші місця за оригінальні костюми отримали танцівниця з Ріо-де-Жанейро та Дівчина-Воїн.

 

Що стосується самих конкурсів, їх було достатньо аби в них взяв участь кожен охочий. Змагання на підняття штанги, найкращого танцівника та, вже відоме нам, змагання на найкращий костюм. Та, один із самих цікавих, був пов'язаний з аеро-велосипедом. Незважаючи на ,здавалось би, "легку" задачу, після спроби побити рекорд від тамади, кожен зрозумів, що це не так то і легко. Переможця "знайшли" через хвилин 20, чоловік набрав 1.9 Квт, цього достатньо, щоб запезпечити електрикою холодильник на цілий день. Серед дівчат максимально набрали 700-800 Ват, що теж не може не викликати захвату. Переможцям подарували пакет зі спеціальними булочками, тісто яких не містило цукру і було зробленим з протеїном. 

 

Пізніше розваги дістались і спеціально для малят, коли клоун роздав їм мильні бульбашки, попросивши допомоги в тому, щоб заповнити ними спеціальне "покриття" постелене на траві. Коли діло було зроблене, він проїхався на животі по цій платформі, надихнув зробити це і Елвіса з тамадою, а, пізніше, і всіх дітлахів. Нарешті, пролунав і заклик збиратися перед озером, щоб здійснити обіцяний забіг навколо нього. В ньому брали участь всі, як дітлахи, так і дорослі, в такий спосіб завершуючи фестиваль.

 

Наостанок малечі роздали морозиво, а пожежники щедро поливали всіх охочих водою зі шлангу, демонструючи, заодно і його роботу.

Завершилося свято групповою фотографією та веселими криками "Біг у Броварах!". Що ж, залишається чекати наступного року та сподіватися, що броварчани ще зможуть насолодитися таким веселим спортивним фестивалем.