WTF?
     
Без порозуміння нема результату: футболісти ФК"Юніон" не змогли переграти "Альянс"

В середу 04.07.2018 року в Броварах на полі стадіону "Спартак" відбувся матч в рамках другого туру чемпіонату Броварів з футболу між ФК "Юніон" та ФК "Альянс".

До останього моменту Федерація футболу Броварів не могла визначитись з датою проведення матчу і тільки у вівторок 03.07.2018 стало точно відомо, що матч відбудеться і вже дуже скоро. У команд залишалось мало часу не тільки на підготовку, а взагалі на збори.
ФК "Юніон" зібрав напіврезервний склад до якого входили крім основних гравців, ще гравці ветеранської та молодіжної команди.

 

З початку матчу футболісти "Альянсу" взяли ініціативу під свій контроль і вже в середині тайму протягом 4-х хвилин двічі вразили ворота "юніонівців"

На перерву команди пішли з рахунком 2:0 на користь ФК "Альянс". Другий тайм ФК "Юніон" повинен був розпочати з активних атакувальних дій, адже команда програвала. Подекуди вони загострювали ситуацію біля воріт суперника, але вцілому гра "біло-червоних" не йшла. Плутаниною між захисником та голкіпером "Юніона" вдало скористався нападник "Альянсу", який без проблем потроїв рахунок матчу. 

 
Після фінального свистка остаточний рахунок матчу 3:0 на користь ФК "Альянс".
Нагадаємо, що ці дві команди повинні були зустрітись 30.06.2018 року на цьому ж стадіоні, але в рамках чемпіонату Броварського району. Через погодні умови гру було перенесено на початок серпня.