WTF?
     
Яскраві вихідні: "Біг у Броварах" запрошує на спортивний фестиваль

Свої два роки "Біг у Броварах" вирішив відзначити "по-справжньому спортивним фестивалем". Більш того, ви обов'язково знайдете в цьому заході щось для себе, навіть якщо не фанатієте від занять спортом.

Фестиваль пройде 8 липня в парку "Перемога" біля озера. В ньому буде дуже насичений розклад, тому засумувати вам не дадуть:

О 10-й годині початок свята, саме з цього моменту ви можете учасником однієї із команд для естафети або просто дати дітям пограти на батуті, щоб мати змогу і самим взяти участь в спортивних іграх та змаганнях. Тоді о 12-й буде старт естафети, а о 12:20 розпочнеться костюмований забіг. З 12:40 буде час винагород, де будуть нагороджувати переможців в конкурсах та учасника з найоригінальнішим костюмом. Пізніше з 13:00 до 14:00 буде вільний час, в який ви зможете відпочити та просто прогулятися, щоб оцінити роботу організаторів цього фестивалю.

- Оскільки нам виповнюється 2 роки, мі готуємо спеціальні подарунки і сюрпризи для наших найменших гостей, - також повідомляють організатори заходу.

Також на святі можна буде знайти багато солодощів, гарних кадрів для фото на спеціальній фотозоні, та екстремальних розваг. Весело тут буде як дітям, так і дорослим, так що не пропустіть нагоду провести яскравий та незабутній день всією сім'єю.