WTF?
     
Руйнівники легенд не дрімають: Броварським чемпіоном було викрито Обухівський паперовий комбінат (ВІДЕО)

В Броварах було викрито ПрАТ “Київський картонно-паперовий комбінат”, який відомий своїм брендом - Обухівський туалетним папером.

Броварчанин, майстер спорту міжнародного класу із плавання, учасник Олімпійських ігор 2008 року, бронзовий та срібний призер чемпіонатів світу, дворазовий чемпіон та рекордсмен Європи, багаторазовий чемпіон всесвітніх універсіад і кубків світу, 19-разовий рекордсмен України. Член національної федерації з плавання, а нині директор басейну "Купава" Сергій Бреус, що в Броварах зі своєю командою вирішили розвіяти міф щодо реальної довжини Обухівського туалетного паперу, на упаковці якого великим шрифтом зазначається 65 метрів.
Я відчуваю гордість за українське плавання, що у них є чіткі відмітки в 50 і 15 метрів, які дозволяють протестувати Обухівський завод туалетного паперу. Але легенда зруйнована. Заявлені 65 метрів не відповідають дійсності. Не вистачає 4 метрів. Вони не лише заробляють на нас гроші, а вони й не думають про нашу дупу, - говорить Бреус Сергій.

Тож плавці легенду не тільки зруйнували, але і пообіцяли приїхати в гості до Обухівського паперового комбінату.

- А як тепер жити? Як тепер довіряти? Всі розчаровані. 4 метри не вистачило для повного щастя, - іронічно та водночас розчаровано кажуть плавці.

Відео: Сергія Бреуса