WTF?
     
Бровари знову в диму

 У соцмережах броварчани почали скаржитися на сморід. Більшість користувачів вважає, що палять листя. Цей варіант цілком можливий. Скандал з цього приводу виникав із комунальниками минулої осені. Також можливо, що листя палять жителі тих самих вулиць, кварталів. Сказати, хто саме складно, адже багаття горять переважно пізно ввечорі. Люди повідомляють, що густий дим стелиться на бульварі Незалежності та на вулиці Лагунової. Наші журналісти на власні очі бачили палаючу купку листя біля дитячої лікарні, від якої клуби густого диму вітер зносив у бік Пекарні. 

 Дехто вважає, що дим є наслідком торф'яників, що тліють. Хтось звинувачує котельні, які розкидані по всьому місті (біля шкіл №2, №9, біля "Купави", на вул. Грушевського). Отже, з одного боку все місто в диму, а з іншого - Броварська міська рада нещодавно опублікувала звіт, у якому йдеться про те що атмосферне повітря в нормі.  

 У будь-якому випадку не зайвим буде нагадати всім, що Конституція України гарантує кожному право "на безпечне для життя і здоров'я довкілля" , окрім того, передбачає відшкодування. Також довкілля охороняється Законом України "Про охорону атмосферного повітря". Скаржитись на порушників можна в міліцію, міськвиконком. Якщо реакції не буде, можна звернутись до пожежників, прокурорів, екологів (державна інспекція), а також у міську санітарно-епідеміологічну службу. Це стосується всіх.