WTF?
     
Термінові питання та їх вирішення: чим закінчилась позачергова сесія Броварської міськради

Засідання позачергової, 42-ї сесії депутатів Броварської міської ради було проведено 3 липня. Така терміновість була викликана невідкладною необхідністю прийняття рішення щодо реорганізації Броварскої центральної районної лікарні, повідомляє "Громадський ревізор"

Рішення, яке минулого разу відклали через велику суперечливість, в цей раз було узгоджено майже одноголосно. Саме тому найближчим часом Броварська центральна районна лікарня буде не тільки перейменована на Броварську багатопрофільну клінічну лікарню, але й змінить й форму діяльності з Комунального закладу на Комунальне некомерційне підприємство. Звичайно, при такій зміні закладу, яке не може припинити свою діяльність, випливає багато труднощів та неузгоджених питань, особливо беручи до уваги той факт, що лікарня обслуговує не лише Бровари, але й мешканців району, через що можна впевнено очікувати ще дві сесії - міську та районну.

Після затвердження передавального акту та Статуту Комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області виносилося питання управління житлово-комунального господарства. Його затвердження супроводжувалось виділенням 1 млн. грн. на закінчення робіт по капітальному ремонту вул. Петропавлівської та 250 тис. грн. на п’ять комунальних ЖЕКів на поточний ремонт житлового фонду та елементів благоустрою.

Завершилося засідання рішенням виділити 800 тис. грн по субвенції на виконання Програми «Покращення надання вторинної медичної допомоги населенню міста Бровари та відновлення матеріально-технічної бази Броварської Центральної районної лікарні на 2018 рік».