WTF?
     
Без електропостачання, але на човнах: як броварчани боролися з негодою (ВІДЕО)

30 червня о другій половині дня непогода зненацька обрушилася на Бровари. Те, що спочатку починалось, як невинна мряка, переросло в сильну зливу, яка завдала сильної шкоди броварчанам.

Зливові каналізації не витримали такої кількості води, через що дороги і тротуари залило. Машинам довелось буквально плавати, по цій же причині було загублено багато номерів, а власників деяких шукають до сих пір.

 

Особливо постраждала частина міста в районі Пекарні, де приватні будинки вже не вперше потерпають від злив.

Проте, було і дещо яскраве в цих безрадісних вихідних! Олександр Плахов, громадський активіст, який два роки тому переправляв дітей через затоплену проїзджу частину вулиці Грушевського на гумовому човні, в цей раз запустив в особливо наводнені місця жовту субмарину, як в пісні відомих Beatles - «Yellow submarine». 

 

Нажаль гроза не обійшлася лише надмірною кількістю опадів. О 16-й годині в трансформаторну підстанцію влучила блискавка, через що весь центр Броварів залишився без світла на три години. Ще менше пощастило жителям по вулиці Незалежності 10 і 10б, а також декільком багатоповерховим будинкам по вулиці Героїв УПА - у них світло вимкнули до вечора наступного дня. 

 

Також, через непогоду, було перенесено супердербі між броварськими футбольними командами «Юніон» та «Альянс» на початок серпня. Через зливу поле стало зовсім не придатним до гри.

 

Та гірше всього прийшлося п'ятиповерховому багатоквартирному будинку по вул. Гагаріна 16. «Біда не ходить одна» - ця приказка стає життєвим досвідом для постраждалих мешканців цього будинку. Після пожежі дах будинку був сильно пошкодженим і, хоча міська рада виділила 1,4 млн. гривень на усунення слідів пожежі та ремонт, злива настигла мешканців раніше. В наслідок цього верхні поверхи майже повністю залило водою та голубиним послідом, через що в квартирах стояв жахливий запах аміаку.

 

Мешканці будинку намагалися зв’язатись з мером Броварів, але нажаль він зараз знаходиться у відпустці. Дій ніяких щодо ситуації по вул. Гагаріна 16 не приймають і тому доля будинку та його мешканців наразі не відома.

 

Незважаючи на суттєві наслідки суботньої зливи, Бровари все ж таки витримало цей удар погоди, якщо брати до уваги масштабні наслідки в багатьох населенних пунктах в різних областях України. Наприклад в Чернігові рятувальники на човнах допомагали мешканцям міста покинути свої затоплені помешкання. Більше 200 населених пунктів по всій Україні залишаються без електропостачання.