WTF?
     
Інший погляд на цьогорічні вибори в м. Бровари. Як до них ставляться новообрані депутати. Частина 2. Олег Шевчук

  Вибори скінчилися, тому саме час їх обговорювати. Раніше ми вже спілкувалися з новими броварськими депутатами, і сьогодні продовжимо говорити про ставлення новообраних депутатів до цьогорічних виборів та виборчої кампанії. І цього разу наші журналісти поспілкувалися з лідером ВО «Свобода» у Броварській міській раді Олегом Шевчуком. Він розповів про своє бачення цьогорічних виборів, підготовку «Свободи» до виборчої кампанії та прокоментував свою позицію щодо подальшої роботи Броварської міськради нового скликання.

  Нагадаємо, Олег Шевчук – керівник броварського ВО «Свобода», перший номер списку партії, а відтепер – і депутат Броварської міської ради. Свого часу добровольцем вирушив захищати Україну на Сході країни. Зараз активно займається волонтерською діяльністю - усіляко підтримує українських військовиків у зоні проведення АТО. Багатьом броварчанам його ім’я стало відомим після проведення смолоскипної ходи вулицями Броварів.

  - Ви багато часу витратили на підготовку до виборчої кампанії?

  - Ще задовго до офіційного старту виборчої кампанії наша команда почала обговорення всіх питань, які стосуються ведення кампанії, методів агітації тощо. Активно діяти, впроваджувати у життя раніше розроблені плани ми почали всього-навсього приблизно за три тижні до виборів.

  - І які ж то були Ваші методи? Яким чином проводили виборчу кампанію?

  - Мабуть, такі ж, як і у більшості. Спочатку надрукували агітаційні листівки, флаєри, газети. Потім роздавали їх. Встановлювали агітаційні намети. Проводили зустрічі з потенційними виборцями, під час яких, крім звичайного спілкування, також показували патріотичні ролики, розповідали про патріотизм, війну та революцію. Не забували розповідати і про нашу діяльність.

  - Кого вважали своїм основним конкурентом?

  - Ми виступаємо в опозиції до всіх, тому основні конкуренти, як такі, у нас усі та водночас ніхто.

  - На який результат розраховувала Ваша команда?

  - Ми розраховували на перемогу, на підтримку броварчан, яку, власне, і отримали.

  - Справдилося усе те, на що Ви сподівалися?

 - Так, в основному майже все. Особливо, якщо брати до уваги той факт, що за результатами різних соціологічних опитувань нам не давали більше трьох відсотків голосів виборців.

  - Це неймовірно малий відсоток, порівнюючи з тим, що Ви набрали.

  - Так. Ми набрали майже вісім відсотків.

  - Якщо бути точними, то 7,72%.

  - Саме так.

  - Отож, пане Олеже, наскільки я зрозуміла, результатами виборів Ви задоволені. Так?

  - Я вважаю, що ми цілком справилися. Звичайно, хотілося б трохи кращих результатів, але, в цілому, ми й цим задоволені.

  - Що Ви можете сказати тим броварчанам, які голосували за Вас, і тим, які віддали голос за когось іншого?

  - Подякувати всім, хто прийшов на вибори. А тим, які за нас голосували можемо сказати, що не підведемо та обов’язково будемо виконувати все нами обіцяне.

  - Пане Олеже, Ви тепер у міській раді. Чим будете займатись на посаді депутата?

  - На це запитання коротко не відповіси. По-переше, займатимемося відновленням комунальних підприємств. Далі – захист та розвиток малого і середнього бізнесу. Займатимемося розбудовою міста. Збільшимо кількість дитячих садочків і шкіл. Такі наші основні плани.

  Варто зазначити, що Олег Шевчук виступає в опозиції до всіх політичних сил і депутатів, не зважаючи були ці люди у минулій владі чи ні. Саме тому він не збирається створювати коаліцію з іншими партіями, які цього року також пройшли до Броварської міської ради, та підтирмувати їх рішення чи ідеї.

  Скільки людей – стільки й думок. Як бачимо, у новообраних депутатів свої міркування з приводу цьогорічних виборчих перегонів, а особливо того, що відбуватиметься після них. Нам, людям далеким від політики, залишається сподіватись, що нова влада поверне довіру людей до себе і, нарешті, зробить щось справді потрібне для нашого з Вами міста.