WTF?
     
Півтисячі молодих броварчан відсвяткували випускний вечір на Майдані Свободи

Прохолодна погода не стала на заваді свята одинадцятикласників. Під вечір 27 червня у серці міста зібралися тисячі броварчан, аби поглянути, як колишні школярі крокують у доросле життя. Майдан Свободи заповнили дівчата у довгих сукнях, юнаки в костюмах та батьки, які так довго чекали на цей день. Цьогоріч зі шкільними роками попрощалися 458 одинадцятикласників і 10 випускників-екстернів.

 

Готувати середмістя Броварів до випускного вечора почали ще зранку. Працівники поліції обмежили рух транспорту вул. Гагаріна на ділянці від вулиці Героїв Небесної Сотні до вулиці Героїв УПА. Щоб випускники могли вільно пересуватися містом, на кілька годин закритий проїзд від стадіону «Спартак». На перетині з бульваром Незалежності змонтували сцену. Водії змушені були об'їжджати центр міста прилеглими вулицями.

 

Випускники школа за школою пройшли вулицею Гагаріна. Вони починали шикуватися біля стадіону «Спартак» і поступово просувалися вперед. Разом з колишніми школярами крокували вчителі та керівники навчальних закладів. Батьки чекали на своїх дітей вже на Майдані Свободи. Відкрила своєрідний парад ЗОШ № 1.

  

Кожна школа повинна була підготувати флеш-моб. Випускники ніби мірялися, хто яскравіше представить свій навчальний заклад. Більшість шкіл танцювали, випускали в небо повітряні кульки та відкривали хлопавки. Потішив глядачів виступ одинадцятикласників, які поєднали в одному танці різні стилі. Одна з випускниць виконала частину виступу з художньої гімнастики.

 

Святкування випускного вечора обійшлося без урочистих промов політиків. Місцевих посадовців і депутатів ми помітили лише серед родин випускників або глядачів. Привітав школярів тільки заступник міського голови Григорій Голубовський.

Важко навіть уявити, що чекає на вас у майбутньому. Сьогодні, в цей складний для держави час, коли на території нашої країни йдуть військові діїважко планувати своє майбутнє, але я впевнений, що ви, такі молоді, красиві, яскраві, будете творити майбутнє України, – сказав пан Голубовський.

 

Коли всі школи вишукувалися навколо головної сцени, почалася офіційна частина вечора – вручення нагород найкращим учням. Григорій Голубовський та Оксана Мельник, очільниця управління освіти і науки БМР, особисто вітали учнів. Серед цьогорічних випускників – 18 золотих і 14 срібних медалістів. За активну участь у житті школи та міста нагородили лідерів учнівського самоврядування. Так, 11 колишніх школярів отримали Подяки Броварського міського голови.

  

Провести випускний вечір доручили педагогам і вихованцю місцевого Палацу творчості дітей та юнацтва. А хореограф Оксана Мінько, яка була однією з ведучих свята, стала постановником прощального вальсу випускників. Станцювати цей останній шкільний вальс на очах у тисячі глядачів обрали декілька найкращих пар. Випускники помітно нервували, тож часом забували рухи. Та ніхто не звертав на це уваги, бо головне – емоції колишніх школярів.

 

Зазначимо, такий формат проведення випускного вечора у Броварах лише другий рік. Раніше випускний для броварських одинадцятикласників влаштовували на стадіоні «Спартак». Тоді випускники колонами крокували навколо спортивного поля. Попередні роки свято проходило також у міському культурному центрі «Прометей» або концерт-холі.

 

Святкувати випускний одинадцятикласники почали ще до закінчення урочистостей. Одні – з батьками та друзями, а інші – з вже колишніми однокласниками. Після прощального вальсу випускники розійшлися, аби продовжити гуляння і вранці зустріти світанок дорослого життя.