Дива не сталось: напіврезервний склад ФК "Юніон" не впорався з учасниками вищої ліги чемпіонату Київщини з футболу

У вівторок 26.06.2018 року стартував чемпіонат міста Бровари з футболу.

• ФК "Требухів"

Відкривали чемпіонат матчем ФК "Бровари" - ФК "Юніон". Ще до протистояння можна було припустити про переможця цієї пари, адже ФК "Бровари" виступає у  вищій лізі чемпіонату Київщини. Але і "Юніон" так команда, яка може "показати зуби" будь-якому супернику. Тому матч обіцяв бути дуже цікавим.

Неоптимальний стартовий склад "юніонівців" ускладнив задачу команди обіграти ФК "Бровари". З перших хвилин матчу гру під свій контроль взяли гравці саме ФК "Бровари". На 36-й хвилині ФК "Юніон" пропускає гол у свої ворота з одинадцятиметрової позначки.
В середині другого тайму команда Руслана Семенця пропускає другий м'яч у свої ворота. У свою чергу гравці "Юніону" не постійно оборонялися, а подекуди створювали небезпечні контратаки.

В кінці матчу, вже в доданий арбітром час, ФК "Бровари" забиває ще два м'ячі у ворота "юніонівців" та робить остаточний рахунок 4:0.

Після матчу президент ФК "Юніон" Руслан Семенець подякував гравцям своєї команди за гру:

Склад був неоптимальний геть, але хочу подякувати хлопцям за характер. Такі матчі є гарною можливістю для декого набрати форму та мати ігрову практику, передивитися в дії найближчий резерв. В цілому для команди буде тільки плюс. Шкода, що багато хто ігнорує ігри чемпіонату Броварів без поважних причин, - прокоментував виданню "At Brovary" Руслан Семенець.