WTF?
     
Броварчани закликають владу забезпечити навчальні заклади охороною за бюджетні кошти

На порталі електронних петицій, поданих до Броварської міської ради, з'явилося звернення про забезпечення навчальних закладів охороною за кошти місцевого бюджету. Петицію направила броварчанка Наталія Тараймович.

Владу закликають забезпечити всі навчальні заклади міста якісними і професійними послугами охоронної фірми, користуючись бюджетними коштами, та «взяти на озброєння» технічні засоби охорони.

 У даний час, приміщення шкіл міста Бровари охороняють сторожі, а деякі школи міста обладнані кнопками виклику охорони. але це не дає повністю контролювати ситуацію в приміщенні і на території навчального закладу, йдеться у петиції.

Авторка звернення запропонувала власне бачення реалізації проекту:

1. Охороняти не приміщення, а безпеку дітей у робочий час.

2. Охоронці працюватимуть в парі. Вони будуть забезпечені радіозв’язком, оскільки це дає можливість одній людині перебувати на посту, в той час, як інший може спокійно патрулювати школу і стежити за порядком на різних поверхах в могли. Найкраще, якщо це буде чоловік і жінка, щоб вони зможуть безперешкодно перевіряти туалети та роздягальні.

3. Цілодобова охорона. Посилена охорона вночі завдяки технічним системам безпеки: сигналізація, тривожна кнопка, система відеоспостереження тощо.

Станом на 19:00 27 червня петицію підписали 57 громадян. Якщо петиція набере 250 голосів, місцеві посадовці повинні будуть її розглянути та ухвалити певне рішення. Голосування триватиме ще 88 днів.