Броварський ФК «Юніон» програв «Світильні» у восьмому турі чемпіонату Броварського району з футболу

У VIII турі чемпіонату району футбольний клуб «Юніон» з Броварів зіграв із ФК «Світильня». Матч пройшов у с. Світильня і завершився перемогою господарів з рахунком 1:0.

Першу двадцятихвилинку команди грали на рівних, відповідаючи на атаки один одного. Перший і, як виявилося, останній гол забили гравці Світильні на перших хвилинах другого тайму. Після пропущеного м'яча броварчани декілька разів атакували ворота суперників, проте безуспішно. Зрештою, матч закінчився з рахунком 1:0 на користь господарів.

Нагадаємо, у сьомому турі «Юніон» переміг команду Літок з нищівним рахунком 8:1. Раніше броварчани перемогли ФК «Велика Димерка» та калинівську «Асканія-Флора», яка потім після декількох поразок змінила свою назву на ФК "Калинівка".

На сьогодні броварчани посідають сьоме місце турнірної таблиці та мають в своєму активі 12 очок. Сходинкою нижче з 4-ма очками розташувалась команда Калинівки.