WTF?
     
У Броварах відкрили меморіальну дошку на честь Олега Онікієнка, який загинув в АТО (ВІДЕО)

У Броварах відкрили меморіальну дошку на честь загиблого воїна АТО Олега Онікієнка. Пам'ятну табличку встановили на стіні будинку, де боєць мешкав разом із родиною. Тепер ця вулиця названа на честь бійця.

Олег Онікієнко з позивним "Корсар" загинув у серпні 2014 поблизу села Малоіванівка Перевальського району. Вночі проти 15 серпня Олег прикрив собою командира батальйону та отримав поранення. Дорогою до лікарні Олег загинув.

 

Зазначимо, що меморіальна дошка на честь Олега Онікієнка була помилково встановлена на фасаді будинку по вулиці Сергія Москаленка, 2. У квітні виконком ухвалив рішення про перенесення меморіалу. Пам'ятну табличку на честь Сергія Москаленка мали встановити на стіні першого під’їзду будинку по вулиці Олімпійській, 10-А. Меморіал Олегу Онікієнку розмістять на будинку № 75 по вулиці, названій його ім'ям.

 

На відкриття дошки зібралася його родина, побратими, місцеві ветерани АТО, знайомі його родини та активісти. Першим воїна згадав голова ГО «Авангард АТО Броварії» Ігор Муратов. Військовий капелан Володимир прочитав молитву біля меморіалу.

 

- Олег загинув як справжній воїн. Я надзвичайно вдячний долі за такого друга. Ми ще зустрінемось, - додав військовий товариш Олега з 11 батальйону "Київська Русь".

Захід продовжився на новому кладовищі, де поховані воїни АТО з Броварів.

 

Нагадаємо, що у травні відкрили меморіальну дошку на честь загиблого воїна АТО Дмитра Янченка. Пам'ятну табличку встановили на стіні будинку по вул. Володимира Великого, 10-Б. Відкриття дошки активісти організовували самостійно. Два роки тому на території ЗОШ №2 відкрили меморіальні дошки на честь загиблих броварських воїнів АТО Дмитра Янченка та Сергія Москаленка, які навчалися в цій школі.

Відео: Сергій Новіков