WTF?
     
Чергова сесія Броварської міськради: ремонт даху п'ятиповерхівки, де вчора сталася пожежа, облаштування дитячих майданчиків та підняття в центрі міста червоно-чорного прапору

Сьогодні, 21 червня, відбулася чергова 41-а сесія Броварської міськради.

Під час засідання розглянути питання виділення коштів на ремонт багатоквартирного будинку, де вчора сталася пожежа. На ремонт даху п'ятиповерхівки по вул. Гагаріна, 16 виділили 1,4 млн грн.

Кошти на ремонт виділили в рамках проекту рішення про внесення змін до програми капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду та благоустрою міста на 2017-2021 роки.

Як передає "Трибуна-Бровари", рішення про відшкодування втрат з міського бюджету ухвалюватимуть після проведення експертизи і встановлення причини пожежі.

 

Нагадаємо, 20 червня горів дах п'ятиповерхового багатоквартирного будинку по вул. Гагаріна, 16. Вогонь  не знищив квартири мешканців, однак помешкання на 5 і 4 поверхів постраждали від води, якою гасили пожежу.

Одним із рішень депутати схвалили програму будівництва та облаштування дитячих майданчиків у місті на 2018-2022 роки. Програма передбачає перевірку, модернізацію та будівництво ігрових та спортивних майданчиків. Прогнозована сума, необхідна на реалізацію проекту, - 2,4 млн грн.

Ухвалили також підняття червоно-чорного прапору національно-визвольної боротьби українського народу. Ініціатором проекту виступило ВО "Свобода". Червоно-чорний прапор майорітиме біля будівлі адміністрації міськради постійно. Його вже підняли активісти. Установам і організаціям рекомендуватимуть вивішувати червоно-чорний прапор на окремі свята, серед яких День Соборності України, День українського добровольця, День Незалежності України, День пам’яті жертв голодоморів та ін.

 

Фото автора та з Facebook-сторінки Антон Мотовиловець і Сергій Бронебойко