WTF?
     
Чи бути новому дитячому спортивному майданчику на Зеленій Папузі в Броварах?

 

 

Триває голосування за "Громадський бюджет Броварів". Мешканці району "Зелена Папуга" просять проголосувати за будівництво дитячого майданчику за адресою вул. Грушевського 1-1А

Автором проекту виступив Чередник Юрій Павлович. Цей проект позитивно впливає на спортивне життя мікрорайону та спортивне виховання молодого покоління. Вільний час молодь зможе проводити не за шкідливими звичками та комп’ютером, а за грою та спортивними змаганнями.

 

Деревообробний завод "Брама" підготував комерційну пропозицію на влаштування поля для гри з м'ячем (мініфутбол, баскетбол) з влаштуванням основи (бетон), гумовим покриттям та системою огородження. Вартість реалізації проекта - 881 тис. 315 грн.

На улаштування гумового покриття товщиною 30 мм з додатковим проклеюванням торців поліурітановим клеєм планується витратити 535 тис. 815 грн

Влаштування металевої системи огородження  висотою 3 метри (за воротами 4 метри) та 2 хвіртки будуть коштувати 250 тис. грн.

На влаштування 6-х футбольних воріт з масовою сіткою (2 комплекти) планується витратити 44 тис. 750 грн.

На влаштування 2-х комплектів баскетбольних кілець зі щитами потрібно заплатити 21 тис. грн.

Також потрібно монтувати дві металеві антивантальні урни, 4 лавки без спинки та дві велостоянки. За це потрібно буде заплатити 29 тис.750 грн.

 

Нагадаємо, реалізація проектної пропозиції знаходиться в межах компетенції виконавчих органів Броварської міської ради. Прийом проектів проходив з 20 березня по 04 травня 2018 року. Голосування триватиме з 18.06.2018 року до 09.07.2018 року включно. На реалізацію проектів виділяється 3 млн. грн. Їх отримають ті проекти, за яких найбільше голосували на сторінці "Громадського бюджету".

Щоб проголосувати за будівництво дитячого спортивного майданчика по вул. Грушевського 1-1А, натисність на кнопочку "ГОЛОСУВАТИ ЗА ПРОЕКТ".