WTF?
     
Спортсмен з Броварів здобув срібну нагороду на міжнародному турнірі з боксу

Спортсмен Київської обласної школи вищої спортивної майстерності (Бровари) Ярослав Самофалов здобув срібну нагороду на міжнародному турнірі з боксу.

Про це повідомляє прес-служба управління фізичної культури і спорту КОДА.

Турнір проходив у столиці Грузії, місті Тбілісі. Змагалися збірні України, Грузії, Азербайджану, Білорусі, Вірменії та Росії. Збірна України здобула 14 нагород, одна з яких - у броварчанина.

«Чудовий результат, який в черговий раз доводить, що наша Головна команда йде правильним шляхом. На сьогоднішній день всі наші думки пов’язані з підготовкою до ліцензійних стартів на Олімпіаду в Токіо-2020 і в рамках саме подібних турнірів наші боксери отримують ту необхідну бойову практику в поєдинках з сильними опонентами - зазначив президент ФБУ Володимир Продивус. – Висловлюю слова подяки президенту Федерації боксу Грузії Дато Циклаурі за проведені на надзвичайно високому рівні змагання та чудово організований сумісний навчально-тренувальний збір. Також вдячний усій нашій збірній, на чолі з Дмитром Сосновським, за самовіддачу. Пишаюсь кожним з Вас!».

Фото: прес-служба управління фізичної культури і спорту КОДА