Гекса-трик від Валентина Панєвіна або як ФК "Юніон" в Броварах розгромив ФК "Літки".

16-го червня відбулись матчі в рамках 7-го туру чемпіонату Броварського району серед команд першої ліги.

В Броварах на стадіоні БВУФК футбольний клуб "Юніон" приймав команду з с. Літки.

З самого початку матчу ініціативу під свій контроль взяли саме броварчани. Пресинг на ворота суперника призвів до першого голу вже на 14-й хвилині. Відкрив рахунок форвард ФК "Юніон" Валентин Панєвін. Через чотири хвилини подвоїв рахунок Іван Откидач. Гравці ФК "Літки" подекуди також створювали моменти біля воріт броварчан, але за неписаним законом футболу, якщо не забиваєш ти, забивають тобі, знову пропустили гол. Так вже на 23-й хвилині Валентин Панєвін робить 3:0, а на 29-й хвилині цей же гравець вже оформлює хет-трик. Після першого такйму броварчани перегравали своїх опонентів на 4 м'ячи.

На радість публіки, яку, доречі, дуже зацікавив цей матч, другий тайм знову ж таки розпочався із швидкого голу. Нігерійський легіонер ФК "Юніон" Поль Обебедуо забиває п'ятий гол у ворота ФК "Літки" та робить рахунок "непристойно аргентиноямайківським". На цьому трилер не закінчився і вже на 55-й хвилині матчу - шостий м'яч у літківські ворота та покер від форварда "Юніону" Валентина Панєвіна.

Гравці ФК "Літки" намагалися врятувати ситуацію і на 61-й хвилині капітан "Юніону" Андрій Іванков сфолив на гравцеві "Літок". Арбітр матчу показав на одинадцятиметрову позначку. На цей раз "Літки" не згаяли шансу забити хоча б гол престижу. Вдало виконаний пенальті і рахунок стає 6:1.
До кінця гри глядачі змогли спостерігати напружену боротьбу біля обох воріт, але майстерність та фортуна була на боці броварчан та їх форварда Валентина Панєвіна, який забивши ще два голи у ворота ФК "Літки", оформив гекса-трик та привів свою команду до перемоги з розгромним рахунком 8:1.

Тож ФК "Юніон" здобуває впевнену перемогу та кладе в свій актив три очки та закріплюється на шостому місті турнірної таблиці.
Президент броварського футбольного клубу "Юніон" Руслан Семенець подякував спонсорам команди ЖК "Саванна Сіті", інтернет виданню "At Brovary" та інтернет-провайдеру "Бровіс".

Продовжує лідирувати в чемпіонаті симиполківський "СМ-25", який після семи турів ще не втрачав очок. Ще один броварський футбольний клуб "Альянс" завдяки перемозі над ФК "Димерка" з рахунком 0:2, піднявся з п'ятої на третю сходинку турнірної таблиці.