WTF?
     
Броварчанок запрошують на книжковий пікнік

На сьогоднішній день стає все менше і менше прихильників книжок. Частково, це стається саме через недостачу «цінителів»  літератури. Адже після прочитання чогось цікавого і неймовірного так хочеться поділитися своїми враженнями з тим, хто зрозуміє тебе і, можливо, порадить щось схоже!

Цю проблему і вирішила виправити Вікторія Романченко, мрією якої завжди було об’єднати людей за допомогою книг.  Саме тому вона запрошує всіх представниць прекрасної статі Броварів на зустріч, яка відбудеться 16 червня, о 17:00, в парку «Перемога», на галявині біля озера навпроти мосту.

Адже давня мрія пані Вікторії про Літературний пікнік може стати саме тим, чого Вам не вистачало, коли дівчата збираються разом, щоб розповісти про прочитані книги, висловити свої враження та просто знайти єдинодумців, розпиваючи чай або каву в комфортній обстановці.

«Із собою можна взяти книги, які ви вважаєте ідеальними для літа і відпустки, а також ковдру та щось смачненьке (ці пункти зовсім необов’язкові, просто за бажанням). Також наш захід буде kids friendly, візьму для малюків трохи іграшок і розмальовки, адже я сама мама в декреті і знаю, що таке, коли під час якогось цікавого заходу нема з ким лишити малечу», – дає пораду організаторка.

Для такого цікавого пікніка темою буде: «Книги, які ідеально підходять для читання у відпустці та влітку». Там будуть обговорюватись такі теми або питання, як:

  • Знаходимо свої книги для ідеального літнього читання.
  • Які книжки Ви берете у відпустку?
  • Чи існує для Вас взагалі поняття «літня» книга?
  • Найкращі «літні» автори.
  • Поетичне передбачення та живе спілкування.

Для участі у заході потрібно заповнити форму реєстрації за посиланням

За матеріалами "Трибуна-Бровари", Анастасії Манзюк та соцмереж