WTF?
     
Генеральне прибирання озера у броварському парку "Перемога"

Напевне, кожна людина бажає, щоб її місто було найкращим. З неймовірними пейзажами та місцями, де можна знайти своє натхнення, прогулятися, насолоджуючись красою навколо, або просто відпочити від турбот. Проблема в тому, що не всі пам’ятають, що створити таке місто-важко, але ще важче підтримувати його красу.

  

Саме тому акція з приводу прибирання озера в парку «Перемога», ініціатором і організатором якої був Іваненко Олег Валерійович, депутат Київської обласної ради, знайшла такий відклик у броварчан. В цьому заході брали участь як діти, так і дорослі, що показує повну готовність жителів Броварів підтримувати красу свого міста.

 

Перший день прибирання тривав з десятої години ранку до п’ятої години вечора. Крім активістів за очищення озера відповідала також спеціальна команда, в якій були й аквалангісти. Нажаль, не відома точна кількість водорості й сміття, що змогли дістати з озера, але різницю видно навіть неозброєним оком, що дає нам гарне розуміння того, наскільки успішною була ця акція.Наразі всі прибрані водорості залишаться біля самого озера, поки не висохнуть. Пізніше транспорт «Бровари-Благоустрою» вивезе їх. Але крім «звичайного улову» було знайдене и дещо цікаве: з водойми дістали деталь чортового колеса, що стало великою несподіванкою для команди і активістів.  Мало хто знає, що чортове колесо ще у 80-х-90-х роках знаходилось на території парку.

 

Сам Олег Валерійович висловлює свою подяку всім тим, хто долучився до прибирання озера і запрошує інших броварчан взяти участь в цьому заході, який буде тривати ще декілька днів. Адже, незважаючи на кількість виконаної роботи, залишилося ще чимало.

Як відомо, на початку червня активісти та дайвери також очищали озеро у парку. Протягом чотиригодинного прибирання зібрали понад 70 кг сміття та 100 кг водоростей.

Матеріал підготовила Анастасія Манзюк, фото: Олег Іваненко