WTF?
     
Попередня сессія міськради. "Нові" проти "старих".

Як повідомляє на своїй сторінці в фейсбук Сергій Іллюхін, з ранку п'ятниці 30 жовтня під головуванням міського голови відбулась (продовжується в поточний момент) нарада голів фракцій новообраних депутатів.

Планується підібрати питання першої сесій і вирішити персональний склад заступників міського голови і виконкому.

Очолює засідання чинний (переобраний) мер міста Бровари Сапожко Ігор Васильович. Хоча йому не зовсім комфортно вести засідання, бо у президії видно Павла Різаненка, народного депетата України, очільника і ідеолога броварських представників Блоку Петра Порошенка та непримеренного ворога мера - вісм відомі численні судові позови, наприклад, з приводу незаконного відчудження сотень гектарів броварського радіопередавального центру.

Міський голова наполягає, щоб персональний склад його заступників та виконкому лишився незмінним. Його у цьому підтримує УКРОП (цілком передбачливо, 2 голоси). Проти виступають "демократичні сили" БПП, ДемАльянс та Самопоміч (17 голосів по списку при більшості у 18+1 депутат, крім того є ще радикально-демократична Свобода із 4 депутатами)

Також з дискусії між представиниками демсил (публічно частинки дискусії виплескувались на сторінки фейсбуку), зрозуміло, що у питанні висловлення недовіри меру Сапожку згоди не було досягнуто (технічно голосів у БПП, Демальянсу, Самопомічі, Батьківщини і Свободи достатньо (25 голосів) - явно проти УКРОП, Єдність і може Радикали (разом до 11 голосів)). Можливо причина у тому, що наразі немає підходящого кандидата із порівняною підтримкою (у чинного мера 48%) і висловлення недовіри нічого не змінить.

Наразі домовилися про створення робочої групи, що з понеділка почне підготовку до сесії. Зокрема почне працювати над змінами до регламенту.