WTF?
     
Відбувся випускний вечір у дитячій музичній школі Броварів

Черговий навчальний рік у музичній школі добіг кінця. Учні склали останні випускні іспити та отримали свідоцтва про здобуту освіту. Урочисте вручення свідоцтв відбулося 4 червня у МКЦ «Прометей». Після урочистої частини випускники влаштували короткий концерт для своїх батьків і викладачів.

 

Перед початком урочистостей слова вдячності школі висловили тепер вже колишні  її учениці та мама однієї з випускниць Познанська Людмила. У жінки двоє доньок, і обоє навчалися у музичній школі. Тепер Людмила обіцяє віддати вчитися музичній грамоті майбутніх онуків. Випускниці Коваленко Юлія та Васильєва Ксенія подякували вчителям за терпіння, за здобуті знання.

 

Свідоцтва отримали 46 випускників музичної школи: 19 – на фортепіанному відділі, 11 – на народному відділі, 9 – на струнно-щипковому відділі, 4 – на струнно-смичковому відділі та 3 учні з фаху сольного співу. Деякі учні отримали подяки та грамоти за активну участь у житті школи.

 

Цьогорічні випускники востаннє у стінах школи взялися до своїх музичних інструментів. Музиканти зіграли на фортепіано, скрипці, гітарі, домрі та бандурі. Завершив концерт проникливий виступ двох учнів Івана та Наталії, які разом зіграли на фортепіано.

 

Попереду у випускників чимало злетів і падінь, а у викладачів – нові учні, які колись прославлятимуть броварську дитячу музичну школу.