Майже "come back": ФК "Юніон" не зміг дотиснути лідера чемпіонату Броварщини

В рамках V чемпіонату Броварського району з футболу серед команд I ліги ФК "Юніон" (Бровари) зустрічався з футбольною командою з с. Семиполки "СМ-25".

Гра повинна була проходити в Броварах, але з певних причин була перенесена на футбольне поле в с. Семиполки.

Сам матч почався з активних дій броварської команди, що і вилилось у швидкий гол. Відзначився Наумчак Денис на самому початку матчу. "Юніон" продовжував атакувати, але м'яч не залітав більше у ворота. В середині першого тайму ініціативу перехопили вже гравці ФК "СМ-25" . Семиполчани на 32-й хвилині зрівняли рахунок, а на 40-й вийшли вперед.

В кінці першого тайму ФК "Юніон" пропускає третій гол. На перерву гравці обох команд йдуть з рахунком 1:3.

Друга половина матчу почалась з активних дій "СМ-25". І знову швидкий гол... Броварчани вже програють 1:4.
В середині другого тайму чи то семиполчани розслабились, чи то броварчани заграли. На 62-й хвилині матчу нігерійський легіонер ФК "Юніон" Поль Обебедуо скорочує рахунок, а на 71-й хвилині Валентин Панєвін робить рахунок 3:4.

В самому кінці матчу ледь не відбувся "камбек", коли арбітр матчу призначив штрафний удар з забійної позиції, але гравці ФК "Юніон" вирішили цей стандарт розіграти, що зробили невдало.

Тож матч закінчився з рахунком 3:4 на користь ФК "СМ-25", що дало змогу семиполчанам закріпитись на першому місці турнірної таблиці. Поразка броварчан опустила їх на сьому сходинку. Нажаль "юніонівці" не зробили собі подарунок в честь п'ятиріччя ФК "Юніон", який припав на 3-тє червня 2018 року.
Редакція "At Brovary" вітає футбольний клуб "Юніон" та його президента Руслана Семенця з першим ювілеєм та бажає нових перемог та золотих матчів.