WTF?
     
Броварчани відсвяткували День захисту дітей

Бровари відзначили День захисту дітей. Масштабне святкування пройшло у парку «Перемога». Паркова алея стала локацією для традиційного фестивалю БравоKids.

 

Вранці міський голова завітав до пологового відділення і привітав новонароджених броварчан – 3 дівчинки та 4 хлопчики, серед яких – одна двійня. Ігор Сапожко вручив батькам свідоцтва про народження, квіти та подарунки.

 

Головних гостей свята розважали різноманітними майстер-класами, іграми і квестами. Спеціальний простір облаштували для дітей з особливими потребами. І діти, і дорослі запалювали на ігродискотеці. 

Для малечі влаштували перші «Звірині перегони у Саванні». Діти мали подолати маршрут на будь-якому транспорті від чотириколісного велосипеда до толокара. Перегони проходили на алеї парку.

 

На танцювальному майданчику «Шайба» проходив перший для Броварів BeyBlade-турнір. Змагалися бейблейдери від 5 до 12 років. Попередньо проводили відбіркові тури у навчальних закладах, а у День захисту дітей провели фінал. Зіграти могли і ті бейблейдери, які не пройшли у фінал. Зрештою, всі діти отримали подарунки, дипломи та морозиво. Початківці могли придбати іграшку біля входу до «Шайби».

Бейблейд – це настільна гра за мотивами однойменного мультсеріалу. Це маленька дзиґа, яка працює за допомогою спеціального пускового механізму. Битви зазвичай проходять на спеціальному полі, що нагадує велику глибоку тарілку.

 

Благодійний фонд «Інна» провів ярмарок майстрів hand-made. Броварчанам представили дизайнерські речі, аксесуари, дитячі іграшки та солодощі. Під час ярмарку збирали кошти для лікування дітей, хворих на рак, – Єгора Горохівського і Кирила Маруневич. Зібрані гроші порівну поділять між двома підопічними благодійного фонду.

 

Протягом дня у парку проходили також змагання зі стрітболу та настільного тенісу.

У фотозонах дорослі зі своєю малечею могли зробити кілька гарних знімків. Поласувати смачненьким броварчани могли на фуд-корті.

 

Вихованці Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю також влаштували святковий концерт. Підопічні центру вирушили до столиці на фінальний концерт талановитих дітей України.

 

Фото автора та з Facebook-сторінки Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю м.Бровари