WTF?
     
У День захисту дітей на території Броварського ВУФК відкрили оновлений футбольний майданчик

На території Броварського ВУФК відкрили оновлений футбольний майданчик. Проводити тренування на ньому зможуть не лише студенти училища, а й усі охочі. Майданчик відновили в рамках Всеукраїнської соціальної ініціативи «Передай пас». Відкриття провели спеціально до Дня захисту дітей.

 

Зазначимо, соціальний проект «Передай пас» передбачає облаштування 14 футбольних майданчиків у 12 містах України, зокрема один – у Броварах.

Оновлений майданчик площею 554 мобладнали відповідно до міжнародних вимог гри у міні-футбол. Тут залили новий фундамент, поклали мультифункціональне гумове покриття, встановили високу огорожу, футбольні ворота і баскетбольні кошики.

 

– Дуже символічно, що в День захисту дітей ми відкриваємо майданчик на території Броварського ВУФК, де вчаться 375 дітей і ще 100 приходять займатися у гуртках. Попереду ще 12 майданчиків, тож ми з вами відкриватимемо нові зірки світового футболу, – зазначила Наталя Байдала, директор з маркетингу компанії Mastercard в Україні.

 

Випробували нове покриття майданчика школярі-футболісти. Вони провели розминку з футбольними майстрами і зіграли двадцятихвилинний товариський матч. Після того для гостей заходу виступили хлопці з колективу «Укрфристайл».

  

Виступив і керуючий справами Броварського виконавчого комітету Костянтин Кузнєцов. Він побажав, щоб «футбольний пас передали на вищий рівень, аби держава збудувала у Броварах великий спортивний комплекс».

Директор БВУФК Олександр Чигирин додав, що майданчик стане спортивним центром для мешканців мікрорайону, бо до найближчого – майже кілометр.

 

Відзначимо, майданчик у Броварах став другим в Україні, який відкрили в рамках проекту «Передай пас».