WTF?
     
Інвестори ЖК «Діамант» і ДБК «Меркурій» перекривали частину вул. Київської

Ввечері 25 травня мешканці будинку ДБК «Меркурій» та вкладники ЖК «Діамант» перекрили рух транспорту частиною вулиці Київської, щоб звернути увагу влади та забудовника на свою проблему.

Мітингувальники кажуть, що телефонували у мерію, а про протест попереджали.

 

 

Рух транспорту регулювали правоохоронці від повороту на вулиці Короленка та Симона Петлюри. Автомобілі об'їжджали перекриту ділянку під житловими будинками та магазинами. Протестувальники пропускали автомобілі швидкої. Дозволили проїхати вантажівці та автобусу з пасажирами.

 

Ще кілька правоохоронців разом з заступником керівника місцевого відділу поліції вели діалог з мітингувальниками. Їм запропонували написати заяву.

У будинку, зведеному ДБК «Меркурій», 5 днів немає електроенергії, а відтак – водопостачання. Мешканці, які вийшли на протест, кажуть, з такою проблемою стикаються не вперше. Без електроенергії залишилася і частина недобудованого ЖК «Діамант». Світло вимкнули за борги і не планували вмикати до наступного тижня.

 

Мешканці вимагали, аби їм ввімкнули світло. Інвестори «Діаманта» хотіли, щоб поліція та влада допомогли їм у вирішенні проблеми з забудовником. Ще рік тому вони мали заселитися у нову багатоповерхівку. Сьогодні будівництво не ведеться, а техніку вивозять. У понеділок, 21 травня, інвестори приходили на оперативну нараду в міськраду.

Як тільки рух транспорту перекрили, світло дали, однак – з генератора. Мешканці будинку запевняли, цього вистачить на кілька годин. Майже три години знадобилося, аби відновити електропостачання.

 

Протестувальники вимагали, аби до них вийшов забудовник, мер Броварів чи його заступники. Міський голова на дзвінки не відповідав, бо нібито нині у відпустці за кордоном. Заступник міського голови Григорій Голубовський слухавку підняв, але сказав, що приїхати не зможе. З мітингувальниками спілкувалися місцеві депутати Борис Дудко, Андрій Саук, Леонід Черепейнік.

 

Близько 22:00 рух вулицею відновили. Електроенергію в будинках ввімкнули. Вкладники ДБК «Меркурій» і ЖК «Діамант» запевняють, що від свого не відступляться і готові знову перекрити дорогу, якщо нічого не зміниться.