WTF?
     
Правова допомога у Броварах та Броварському районі: юристи допомагають у досудовому врегулюванні юридичних проблем

У Броварах і районі значно зростає чисельність населення, адже будуються нові житла, розвивається інфраструктура, об’єднуються територіальні громади. Однак чи є в місті чи районі юристи, які зможуть задовольнити потреби та відстояти інтереси всіх цих людей?

Майже у кожної людини виникають питання чи правові проблеми, з якими вона зіштовхується часто. Одному не дають приватизувати землю, іншим відмовили у реєстрації клопотання через незрозумілі (для звичайної людини) підстави, хтось має складнощі з відкриттям власної справи, у когось знахабнілі родичі бажають відсудити майно і так далі.

Складно зараз знайти юридичну компанію, яка змогла б не просто в судовому порядку врегулювати питання, а знайти можливість вирішити проблему в досудовому порядку.
Майже кожен адвокат чи юрист каже – потрібно йти до суду. Це найпростіший спосіб для адвокатів (адже це їхній хліб), однак дуже не дешевий спосіб врегулювання питань для клієнта. Тому що не в кожної людини є намір та можливості судитися, оплачувати написання позовної заяви, оплачувати послуги адвоката (за кожне судове засідання), ще й не відомо, чи ви виграєте справу, а рішення суду в будь-якому разі набере чинності. І з наслідками такого рішення потрібно буде миритись.

Однак є в місті компанія, яка вважає своєю перевагою досудове врегулювання юридичних питань.

Юридична компанія ЮрБізнес – це команда фахівців, до якої входять юристи, які мають неабиякий досвід з врегулювання юридичних питань та надання послуг у Броварах і в усій Київській області:

  • приватизація землі (землевпорядні послуги);
  • реєстрація Юридичних осіб та ФОП;
  • узаконення самочинного будівництва;
  • документами для будівництва (введення в експлуатацію будівель, перепланувань приватних будинків та комерційної нерухомості);
  • реєстрація нерухомого майна;
  • послуги БТІ;
  • надання консультацій з правових питань та представництво в суді (за бажанням клієнта);
  • інші послуги (що детально представлені на сайті компанії).

 

З відгуків клієнтів про Юридичну компанію можна зазначити, що ЮрБізнес можуть зробити всі необхідні документи під ключ (щоб зекономити час та нерви клієнтів), зрозуміло та фахово проконсультувати з юридичних питань, оскільки до складу їхньої команди входять юристи (деякі з яких в минулому працювали державними службовцями, а відповідно як ніхто інший знають цю кухню зсередини), землевпорядники, інженери з технічної інвентаризації (які мають відповідні сертифікати БТІ (Бюро технічної інвентаризації), та інші спеціалісти. Є можливість отримати онлайн консультацію на цьому сайті, через соціальні мережі чи месенджери (Telegram, Viber).

ЮрБізнес розташований за адресою: м. Бровари вул. Київська 219 (навпроти зупинки "Інтернат").

Також у компанії ЮрБізнес часто проходять акції у соціальних мережах, у яких можна отримати знижки на надання послуг.

Діє постійна знижка у розмірі 30% для учасників АТО на всі юридичні послуги (при пред’явленні посвідчення учасника АТО).