WTF?
     
Броварський алюмінієвий завод у суді довів, що не втручався в роботу лічильників Київоблгазу

Господарський суд Київської області виніс рішення на користь Броварського алюмінієвого заводу у справі проти «Київоблгазу».

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Нагадаємо, у грудні 2017 року прес-служба Київоблгазу повідомила, що на обладнанні заводу знайшли пломби без заводського маркування та елементів захисту. Підприємство нібито занизило споживання газу в 9 разів. Броварський завод мав сплатити 47 млн грн за фактично спожитий газ. Борг Київоблгаз нарахував не заводу, а ТОВ «Інвестиції третього тисячоліття» після заміни лічильника, який орендує в алюмінієвого заводу територію. Орендар звернувся до суду.

У суді головний метролог ПАТ «Київоблгаз» визнав, що в 2017 році, в ході планової перевірки обладнання, він разом зі спеціалістами провів маніпуляції з рахунком з численними порушеннями в неатестованій лабораторії. Через що претензії обвинувачення в сторону Броварського алюмінієвого заводу визнали недійсними.

«Суду були надані неоднозначні докази того, що «Київоблгаз» маніпулював даними, порушивши встановлені процедури в галузі метрології і чинні законодавчі акти у сфері транспортування та розподілу газу, - заявив представник позивача Владислав Теплюк.