WTF?
     
На проведення капітального ремонту автодороги у межах Київської та Чернігівської областей, включаючи броварську ділянку, претендують 13 міжнародних компаній

Укравтодор повідомив про проведення капітального ремонту автомобільної дороги М-01 у межах Київської та Чернігівської областей. Участь у міжнародному тендері вирішили взяти 13 компаній.

Про це йдеться на сторінці компанії у Facebook.

В Державному агентстві автомобільних доріг України 17 травня відбулось розкриття тендерних пропозицій на виконання робіт з капітального ремонту автомобільної дороги М-01 на ділянці від Києва до села Кіпті.

Тендер на виконання робіт з капітального ремонту проводився в рамках реалізації проекту «Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до м. Києва (Пан’європейські коридори)». Проект фінансується за рахунок кредитів Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку.

Згідно з вимогами міжнародних фінансових організацій, Державне агентство автомобільних доріг України провело відкритий міжнародний тендер для всіх зацікавлених компаній, які відповідають критеріям ЄБРР та ЄІБ.

Тендерний комітет Укравтодору оцінить  пропозиції учасників згідно з критеріями, зазначеними в тендерній документації. Результати оприлюднять після проведення оцінки та погодження її із Європейським банком реконструкції та розвитку і Європейським інвестиційним банком.

Тендерні пропозиції надали 13 учасників:

 1. Dere Konstruksiyon Demir Celik Insaat Taahut Muk. Mus.San. ve Tic. A.S. (Туреччина);
 2. China Road and Bridge Corporation (КНР);
 3. Polat Yol Yapi Sanayi ve Ticaret A.S. (Туреччина);
 4. China Civil Engineering Construction Corporation (КНР);
 5. Road Building Trust № 2 (Республіка Білорусь);
 6. СП Kazakhdorstroy LLP і ABK-Avtodor NS LLP (Казахстан);
 7. Alke Insaat Sanaye ve Ticaret A.S. (Азербайджан);
 8. Sinohydro Corporation Ltd. (КНР);
 9. Wuxi Communications Construction Engineering Group Co., Ltd і China Nuclear Industry 22nd Construction Co., Ltd. (КНР);
 10. Azvirt LLC (Азербайджан);
 11. Kauno Tiltai LLC (Литва);
 12. Onur Taahhut Tasimacilik Insaat Ticaret ve Sanayi A.S. (Туреччина);
 13. СП Yulsel Insaat A.S. (Туреччина) і North West Construction LLC (Азербайджан).