WTF?
     
До Дня Європи у Броварах пройшов масштабний велопробіг

З нагоди Дня Європи, який відзначається 19 травня, у Броварах пройшов Велодень. Сотні броварчан і гостей міста взяли участь у велопробігу вулицями Броварів.

 

Учасники велопробігу проїхали майже 7 кілометрів вулицями міста. Колона почала рух з вулиці Героїв Небесної Сотні. Проїжджали також вулицями Ярослава Мудрого, Грушевського, Гагаріна, Марії Лагунової, Короленка, Степана Бандери, Металургів, бульваром Незалежності. Маршрут подолали менш ніж за годину.

Колону велосипедистів супроводжував екіпаж поліції, карета швидкої та автомобіль технічної допомоги.

 

Окремою колоною проїхалися містом підопічні клініки «NODUS» – українські військові, які були поранені під час Операції об'єднаних сил. Підопічні центру проїхалися на спеціальних триколісних велосипедах. Персонал клініки також долучився до велопробігу.

Директор медзакладу, нейрохірург Олександр Кулик подарував меру міста сувенір, який власноруч зробили пацієнти.

 

У парку в цей час проходили різні заходи для тих, хто не взяв участі у пробігові. Для дітей до 5 років пройшли змагання з велоперегонів на біговелах – велосипедах без педалей. Малечу розважав гігантський динозавр. Дітей вчили малювати аквареллю.

 

Валерія Бреус провела для учасників та гостей спортивного свят тренування зі стретчингу. Виступали також екстремали велоспорту – команда Milky Wey Trial Academy і bmx-райдери.

Наприкінці свята між учасниками велопробігу розіграли призи.

 

На парковій алеї відбувся доброчинний ярмарок, організований благодійним фондом «Інна». Виставка-продаж проходила у рамках проекту «Промінь добра». Усі зібрані кошти будуть направлені на допомогу онкохворим.

Фото автора та з офіційного порталу Броварської міськради