WTF?
     
Кубок Броварів з шахів зібрав понад 100 спортсменів з України та з закордону

На вихідних у Броварах пройшов Кубок міста з шахів. Турнір провели у концерт-холі ТРЦ «Термінал». Міський шаховий клуб не міг вмістити таку кількість учасників змагання (а їх зібралося 136).

Турнір проходив за швейцарською системою. Шахісти зіграли 9 турів. Кожен учасник мав 15 хвилин до закінчення партії.

 

Кубок зібрав 136 шахістів із різних куточків України. Був навіть гість з закордону – представник Чехії Олексій Кислинський. Дорослі грали на рівні з дітьми та ветеранами. Чимало серед учасників було представниць прекрасної статі.

Разом з аматорами грали титуловані спортсмени: міжнародні гросмейстери, майстри ФІДЕ, міжнародні майстри, майстри спорту України.

 

Щоб зіграти на турнірі учасники мали сплатити благодійний внесок, суму яких розділили між переможцями. Планувалося, що призовий фонд складе 15 000 гривень. Змаганнями з шахів такого масштабу не може похвалитися навіть столиця.

 

Переможця і призерів турніру визначали за найбільшою кількістю набраних очок. Три призові місця дісталися українцям. Найкращий результат (8 балів із 9 можливих) в Олега Буднікова. Друге і третє місця розділили між собою Максим Євчин і Сергій Павлов. Чоловіки набрали 7,5 балів. Представнику Чехії Олексію Кислинському до трійки лідерів не вистачило пів бала – в загальному рейтингу він п'ятий.

Кращим серед броварчан став Майстер спорту України Артем Омеля. В загальному рейтингу броварчанин на 8 місці (6,5 балів). Другим став Олександр Брюхович, третім – Вадим Марченко. Голова федерації шахів Броварів, майстер спорту Семен Гребенюк став тринадцятим (6,5 балів).

Серед дівчат найкращою стала Майстер спорту серед жінок Гриньова Мар'яна (Київ).

 

Переможець Кубку отримав 2500 грн. Десять призових місць також отримали грошову нагороду (2000 грн, 1800 грн, 1600 грн тощо). Грошовий приз дістався також трьом кращим шахістам Броварів, трьом призерам серед дівчат, ветеранів, юнаків (2000 р.н. і молодші). Також Федерація нагородила усіх дітей до 8 років. Свою нагороду отримав найбільш юний учасник Олександр Терех і найстарший Микола Сергієнко (1941 р.н.).

Всі учасники змагань отримали призи від спонсорів – об'єднання «Самопоміч» і «Київгума».