WTF?
     
Всеукраїнський телепроект «Нові лідери»: учасники з Броварщини борються за можливість втілити свої ідеї в життя

11 кандидатів з Броварського району вирішили взяти участь у національному телепроекті «Нові лідери», щоб змінити на краще Україну.

Нагадаємо, проект «Нові лідери» — телевізійне шоу, що стартує восени на телеканалі ICTV. Учасники мають переконати «виборців» та експертів, що вони можуть змінити країну. Переможець отримає 1 мільйон гривень на реалізацію своєї ідеї. Проект стартував 12 березня. Проходитиме він у чотири етапи. На першому охочі стати Лідерами реєструвалися.  Другий і третій етапи — голосування в мережі. Протягом проекту кількість учасників спершу залишитися до 100, потім — 10 і, нарешті, залишиться один переможець. На четвертому етапі подальшу долю Лідерів у проекті вирішуватимуть лише телеглядачі СМС-голосуванням.

За умовами, в конкурсі можуть брати участь люди старші 25 років, які не мають судимостей, не займають посад в уряді та не обиралися до парламенту.

З Броварського району участь у проекті беруть 11 осіб. Реєструвався і депутат Броварської міськради Олег Берестовий. Його зняли з проекту, оскільки ще не виповнилося 25 років. Перелік кандидатів із Броварщини:

1. Олег Іваненко — спортсмен, паралімпієць, депутат Київської облради, голова Громадського політичного об’єднання «Київська обласна асамблея інвалідів». Виборцям Олег Іваненко пропонує провести аудит системи охорони здоров'я, як основного складника реформування всієї системи. Посилання на повну програмну мету кандидата.

2. Ярослав Добровський — старший статистик Управління патрульної поліції Києва. Хоче змінити всю систему. Новий підхід відносин між виборцем і кандидатом, вважає Ярослав, повинен базуватися на збереженні стійкої комунікації навіть після закінчення виборчого процесу з тим, щоб виборці могли повсюдно контролювати роботу їх представника у владі.

3. Олександр Плахов — громадський активіст. Має на меті створення навчальної платформи для дітей та дорослих, для розвитку і вдосконалення, формування інтелектуального суспільства на основі новітніх підходів до навчання.

4. Ганна Усатенко — учасник проекту «Дивогра», створює видання для інклюзивного навчання, психотерапії, логопедії та ровитку дітей. Планує поширити інформацію про розробки проекту і залучити до партнерства спільноту для інтеграції дітей з інвалідністю до суспільства. Посилання на повну програмну мету кандидата.

5. Руслана Балакір (смт. Калита) — волонтер, депутат Калитянської ОТГ. Пропонує проект «Відродження спорту та фізичної культури в периферії». Посилання на повну програмну мету кандидата.

6. Сергій Бреус — правник, директор Четвертого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Хоче створити правничий хаб для людей похилого віку.

7. Анатолій Фатєєв — учасник АТО, радник першого віце-прем'єра, Міністра регіонального розвітку, будівництва та ЖКГ. Експерт у групі зі створення безбар'єрного простору при Громадській Раді Мінрегіонбуду. Планує створити безбар'єрний простір для маломобільних груп населення.

8. Ігор Ващенко (с. Калинівка) — громадський активіст, співзасновник соціального проекту Urbanspace500. Програмна мета: надати необхідні теоретичні знання, інструменти та мотивацію для запуску змін на місцевому рівні.

9. Анатолій Базір — приватний підприємець, у 2016 році експерт ОБСЄ з правової оцінки українського законодавства в сфері демократичного контролю над секторами безпеки і оборони. Пропонує внесення до Верховної Ради закону «Про ратифікацію "Меморандуму про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї" (Будапештського меморандуму)».

10. Сахно Володимир — підприємець, у 2009 році працював на ЧАЕС, брав участь в будівництві київського Дарницького моста. Має на меті створення виробництва новітніх технологій в Україні для забезпечення екологічної безпеки приміщення і покращення мікроклімату всередині приміщень. Посилання на повну програмну мету кандидата.

11. Гавриш Володимир — підприємець, керівник різних комерційних компаній. Планує покращити українську освіту, зробити її сучасною. Посилання на повну програмну мету.

Віддати свій голос за кандидата можна до 31 травня. На сьогодні найбільше голосів у Олександра Плахова (127 голосів), Олега Іваненка (77 голосів) та Ярослава Добровського (47 голосів).