WTF?
     
Тимчасово заборонену вакцину для профілактики поліомієліту у Броварах востаннє використовували 3 травня

Тимчасово забороненою вакциною для профілактики поліомієліту у Броварах прищепили майже 200 дітей. Вакцинальний комплекс АКДС індійського виробництва використали востаннє ще 3 травня, передає "Трибуна- Бровари".

Після застосування вакцини АКДС на Тернопільщині померла дитина. Через це Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками тимчасово заборонила реалізацію та застосування цієї вакцини від 4 травня.

Востаннє в Центрі сімейної медицини (дитячій амбулаторії на вул. Незалежності) щепили дітей забороненим препаратом ще 2-3 травня. Тимчасово забороненою вакциною від поліомієліту не скористалися.

За словами в.о. заступника головного лікаря з медичного обслуговування населення Броварського центру первинної медико-санітарної допомоги Ольга Рожко, до 4 травня у Броварах користувалися вакциною індійського виробництва. Нею прищепили 182 дитини з 1440 планових.Батьки, які хочуть прищепити дитину, можуть за власний кошт придбати в аптеці вакцину іншого виробника та безкоштовно вакцинуватися в амбулаторії.