WTF?
     
Головному спеціалісту КОДА, який є депутатом селищної ради, повідомили про підозру у справі про реконструкцією парку «Перемога»

Головному спеціалісту КОДА, який є депутатом селищної ради, повідомили про підозру у справі про реконструкцією парку «Перемога». Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Під підозрою головний спеціаліст одного з управлінь Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства КОДА, який є депутатом однієї з селищних рад Київської області. Йому інкримінують зловживання владою та службове підроблення.

 

Встановлено, що у 2016 році Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства КОДА уклав договір із будівельною компанією про капітальний ремонт парку «Перемога» у Броварах. Згодом посадовець, зловживаючи своїм службовим становищем, підписав завідомо підроблені акти про виконання робіт, хоча насправді так не було. На банківський рахунок будівельної компанії перерахували майже 7 млн грн оплати за виконані роботи і матеріали, які фактично виконаними та використаними не були.  

Нагадаємо, у липні минулого року прокурор Київської області Дмитро Чібісов здійснив виїзд до Броварів. Він виявив численні порушення під час використання бюджетних коштів, виділених підрядникам на капітальні ремонти об’єктів під час реконструкції парку «Перемога».

 

За вказаним фактом внесено відомості до ЄРДР. Хід досудового розслідування взяв на особливий контроль прокурор області.

«Незважаючи на складність справи та багатомільйонні збитки, спричинені державі, прокуратурою Київської області зібрано достатньо доказів для повідомлення про підозру особі, причетної до вказаної незаконної оборудки. Ми і надалі доводитемемо до кінця справи і притягуватимемо винних осіб до відповідальності за розкрадання бюджетних коштів» - наголосив Дмитро Чібісов.

Фотопрес-служба прокуратури Київської області