WTF?
     
У Броварах відкрили меморіальну дошку на честь загиблого воїна АТО Дмитра Янченка

У Броварах відкрили меморіальну дошку на честь загиблого воїна АТО Дмитра Янченка. Пам'ятну табличку встановили на стіні будинку, де мешкав Дмитро (вул. Володимира Великого, 10-Б).

Дмитро Янченко загинув взимку 2015 року під с. Дебальцеве від вибуху ворожого снаряда. Під час мінометного обстрілу один з уламків влучив хлопцеві в голову. Поховали воїна на Алеї Героїв, що на новому кладовищі у Броварах.

 

Дошку встановили напередодні, 8 травня. Мати Дмитра Наталія Янченко зазначає, її про це не попереджали. Не йшлося і про відкриття меморіальної таблички. Крім того, з першого разу почепити рівно не змогли. Комунальники приїжджали вдруге, щоб перевісити дошку.

Тому відкриття дошки організовували самостійно. Згадати та вшанувати Дмитра прийшли його рідні, знайомі й військові побратими.

 

Теплими словами воїна згадав голова ГО «Авангард АТО Броварії» Ігор Муратов. Військовий капелан Володимир, який був знайомий з Дмитром задовго до війни, прочитав молитву та освятив меморіал. Біля дошки поклали квіти, хоча місця для них поки немає.

Захід продовжився на новому кладовищі, де поховані воїни АТО з Броварів.

 

Нагадаємо, раніше міськвиконком вирішив встановити нові меморіальні дошки на честь загиблих героїв. Меморіал Олегу Онікієнку вже встановили на фасаді будинку по вулиці, названій його ім'ям. Пам'ятну дошку на честь Сергія Москаленка ще не встановили. Вона має знаходитися на стіні першого під’їзду будинку по вулиці Олімпійській, 10-а.

 

Два роки тому на території ЗОШ №2 відкрили меморіальні дошки на честь загиблих броварських воїнів АТО Дмитра Янченка та Сергія Москаленка, які навчалися в цій школі.