WTF?
     
Результати місцевих виборів в м. Бровари

Навечір 26.10.2015 року територіальна виборча комісія м. Бровари опрацювала 100% виборчих протоколів та оголосила остаточні результати виборів голови міської ради та депутатів міської ради м. Бровари. 

Всього у виборах м. Бровари прийняло участь 34123 виборців, що є 42,98% всіх мешканців нашого міста. Явка відносно невелика, але не катастрофічно мала, як для місцевих виборів. Нажаль молодь не була активною на цьогорічних виборах, можливо це і вплинуло на такий результат.

А результат не дуже несподіваний, дещо схожий на результати екзіт полів. Тож мером міста залишається Сапожко І.В., який з великим розривом переміг свого найближчого опонента Євгена Гредунова.

В Броварську міську раду проходять вісім партій БПП “Солідарність” (17,72%) - 8 депутатів, “Єдність” (12,89%) - 6 депутатів, “Самопоміч” (11,73%) - 5 депутатів, ВО “Батьківщина” (8,92%) - 4 депутата, “Демократичний альянс” (8,64%) 4 депутата, ВО “Свобода” (7,72%) - 4 депутата, УКРОП (6,71%) - 3 депутата та “Радикальна партія Ляшка” (5,13%) - 2 депутата, інші не подолали п'ятивідсотковий барьєр. Хто саме це буде, дізнаємось трохи пізніше...

За паралельним підрахунком штабу Солідарності до БМР повинні пройти наступні кандидати в депутати від відповідних партій по зазначених округах. Зміни можуть бути якщо хтось з обєктивних причин відмовиться від міського мандату на користь іншого представницького мандату (так наприклад два кандидати від Солідарності (Іваненко та Сімутін) також перемогли на виборах до олбради і відповідно можуть вибрати мандат обласного депутата, а не міського) або хтось відмовиться з субєктивних причини (відмовиться просто "за власним бажанням", або чиїмось "наполегливим проханням" або "партійною доцільністю" всуперч волевиявленню виборців).

А ось так прокоментував у фейсбуці результати місцевих виборів в Броварах идин із кандидатів на посаду голови міської ради та лідер Броварської "Солідарності" Євген Гредунов: