WTF?
     
Нове випробування за крок до мрії. Броварчанка Наталія потребує термінової допомоги (ВІДЕО)

З 2016 року броварчанка Калита Наталія намагається здійснити свою заповітну мрію. А мрія її просто бути як всі, вести повноцінний спосіб життя, працювати та приносити користь суспільству.
Видання «At Brovary» вже писало про хворобу, яка спіткала 36-ти річну жінку.

 
Саме з 2016-го року Наталія вже перенесла три операції, дві з них – ендопротезування колінного та кульшового суглобів, третя операція виявилася найскладнішою, так як довелося за рахунок подовження сухожиль та вживлення спеціальної пластини вирівняти стопу на 90˚. З самого народження жінка через деформацію стопи не ставала на п’яту.
Ця складна операція відбулася на початку липня 2017 року і до цього часу Наталія весь час проходила реабілітацію по розробці тих м’язів та сухожиль, які за 36 років ніколи не були задіяні.

 

І взагалі, за ці півтори року після кожного з оперативних втручань молода броварчанка тричі заново вчилася ходити. Сила волі, нескінченний оптимізм та жага до повноцінного життя брали гору над біллю та страхом.
Найтяжче це було після третьої операції. Майже чотири місяці тривав процес приживлення пластини та зростання кісток та м’язів. Весь цей час Наталія провела на милицях, не ступаючи на ногу.
Молода жінка сумлінно виконувала всі рекомендації лікарів і це все дало свої результати. Після півторарічного лікарняного Наталія знову вийшла на роботу. Життя поступово почало наповнюватись яскравими барвами. Після багаторічної «паузи» їй стали доступні такі радощі життя, як плавання, катання на велосипеді, відвідування театральних вистав та концертів та банальні піші прогулянки парком. Броварчанка відкрила для себе нові захоплення – рибалка та вболівання зі своїм коханим за рідну  футбольну команду на стадіоні.

  

Не зайвим було б згадати і те, що під час періоду, коли Наталія була фізично обмежена в русі, їй допомагало головне хобі – вишивка хрестиком.

  

Броварчанці придавали неймовірних сил та наснаги не лише підтримка рідних та близьких, але й оптимістичні прогнози лікарів. В Наталії з’явились плани на майбутнє, про які вона півтора року тому не могла і мріяти. Для цього залишався лише один крок – четверта й остання операція по корекції вже іншої стопи.
Але долі було завгодно піднести нове випробування.

 

Під час планової перевірки 04.05.2018 року лікарі повідомили броварчанці неприємну новину – необхідність у додатковому та терміновому оперативному втручанні, так як  пластина та кріплення, яке її тримало, зламалося. Це потребує не лише нових моральних та фізичних випробувань, але й додаткових фінансових коштів, яких Наталія ще не встигла накопити. Адже на попередні три операції було витрачено більше 250 тис. грн., частину яких було зібрано завдяки тим, хто відгукнувся після публікацій у різних виданнях та соціальних мережах.

 
Броварчанка Наталія Калита просить всіх небайдужих підтримати її і цього разу заради досягнення її заповітної мрії – не відрізнятися від інших в повсякденному житті та приносити користь суспільству.

 

Станом на 11.05.2018 Калита Наталія Володимирівна перебуває в хірургічному відділенні Київської обласної лікарні.

Реквізити для допомоги:

Номер картки Приват Банк 5168 7423 5738 4241

Калита Наталія Володимирівна (067 407 62 64)