WTF?
     
Прокуратура помітила порушення у процесі закупівлі харчових продуктів, замовником якої було Управління освіти та науки Броварів

Прокуратура через суд вимагатиме визнання незаконним договір на закупівлю харчових продуктів, укладений між Управлінням освіти та науки Броварів і приватним підприємством

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Під час моніторингу сайту «Prozorro» прокуратура виявила порушення порядку публічних закупівель. У січні цього року Управління освіти та науки уклало договір про закупівлю харчових продуктів із приватним підприємством. У договорі значилася сума майже 500 тис. грн.

Перед цим проводилися відкриті торги на закупівлю харчів. Надійшли пропозиції від одного з товариств, яке запропонувало ціну нижчу від пропозицій іншого приватного підприємства. Однак тендерний комітет замовника безпідставно відхилив найнижчу та найбільш економічно вигідну пропозицію і визнав переможцем приватне підприємство із пропозицією, ціна якої більше понад 50 тис. грн.

Броварська місцева прокуратура пред’явила позов до суду з вимогою визнати недійсними рішення тендерного комітету та договори про закупівлю товарів.