WTF?
     
Одного з сільських голів Броварського району підозрюють у зловживанні владою та підробленні документів

Одного з сільських голів Броварського району підозрюють у зловживанні владою та підробленні документів.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

У четвер, 3 травня, прокурор Київщини Дмитро Чібісов повідомив про підозру одному з сільських голів Броварського району. Посадовець підробив 34 витяги з рішень сільської ради, намагався відчужити громадянам у приватну власність 8,5 га землі під забудову вартістю понад 20 млн грн.

 

Встановлено, що сільський голова у 2017 році вніс до витягів з рішень сільської ради, які прийняті ще у 2011 році, свідомо неправдиві відомості щодо надання дозволу на розробку проектів землеустрою та відведення земельних ділянок у приватну власність 34 громадянам по 0,25 га кожному для будівництва і обслуговування житлового будинку. Після цього посадовець надав своєму спільнику, щодо якого вже скеровано обвинувальний акт до суду, підроблені документи до землевпорядної організації для виготовлення проектів землеустрою.

Під час проведення санкціонованого обшуку в землевпорядній організації вилучили підроблену документацію.

Сільського голову підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 366 (видача та внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей) та за ч. 3 ст. 15, ч. 2 ст. 364 (незакінчений замах на зловживання владою, тобто умисне, з метою одержання неправомірної вигоди для самого себе та інших осіб використанні влади та службового становища всупереч інтересам служби, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та державним і громадським інтересам, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Фото: прес-служба прокуратури Київської області